درباره آلومینیوم پی وی سی پارس

خط مشی پارس پی وی سی

محدودیت منابع انرژی واقعیتی است تکان دهنده و غیر قابل انکار از طرفی به واسطه این مهم هزینه مصرف انرژی هر روز افزایش یافته وسهم بیشتری از در آمد افراد را در جهت سرمایه گذاری انرژی های جایگزینی به خود اختصاص می دهد. لذا شایسته است با به کار بستن شیوه های اصولی واستاندارد در جهت مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از اتلاف آن، علاوه بر صرفه جویی اقتصادی به حقوق نسلهای آینده احترام گذاشته و به گونه ای عمل نماییم تا آنان از گذشتگان خویش با افتخار یاد کنند.

برخی اوقات طراحان علاقه دارند به ظاهر ساختمان خود شکلی جدید و صنعتی بدهند. در حالی که در برخی موارد ترجیح می دهند اجزای ساختمان خود را طوری پنهان کنند که ظاهر ساختمان حس ملایمی به بیننده بدهد. این کار با استفاده از محصولات UPVC و آلومینیوم اختصاصی امکان پذیر است.

لذا آلومینیوم پی وی سی پارس با نظری بلند و امید به خداوند منان فعالیت خود را با سابقه مدیریتی آن شرکت در زمینه پنجره های دو جداره از سالهای 1380 به بعد شروع و در خدمت صنعت ساختمان قرار داده است .

آلومینیوم پی وی سی پارس محصولات پلی ونیل کلراید را از پتروشیمی تحویل و محصولات تولیدی را در محل پروژه های مشتریان به عرصه نمایش و اجراء گذاشته و به دلیل شعار (از تولید به مصرف)قیمت تمام شده را با حذف واسطه ها به پایین ترین قیمت ممکن بازار رسانیده و همچنین با بهره بردن از خطوط تولید پروفیل واستانداردهای مربوطه و کارخانجات مختلف در زمینه محصولات اعم از تولید پروفیل درب و پنجره تولید پروفیل دیوارپوش وسقف کاذب از جنس پی وی سی ،همچنین خطوط مونتاژ درب و پنجره، واحد طراحی،واحد آزمایشگاهی و همچنین مدیریت و پرسنل زحمتکش و با تجربه و دوره دیده توانسته است به عنوان یک فعال صنعت UPVC وآلومینیوم در ایران گام بردارد.

گروه طراحی وب سایت بهبد فرادیس
2021  آلومینیوم پی وی سی پارس -   
Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/template.php) is not within the allowed path(s): (/home3/parspvc/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php53/lib/php/:/usr/local/php0/lib/php/) in /home3/parspvc/domains/parspvc.ir/public_html/templates/atlas/index.php on line 206
طراحی شده توسط طراحی وب سایت بهبد فرادیس