خدمات پس از فروش

خدمات طراحی ونصب و خدمات پس از فروش:

« از ابتدا تا پایان پروژه ها همراه ومشاور شما هستیم. »

با توجه به نیازروزافزون این صنعت به این محصولات و همچنین سابقه های مختلف مشتریان پارس پی وی سی درزمینه نیاز مشتریان به محصولات خود ابتدا با طراحی از طریق نرم افزار و همچنین متراژ مختلف و سایزهای متنوع سازه های مشتریان را به صورت تصویری در خدمت آنها قرار می دهد تا مشتریان محترم قدرت تصمیم گیری داشته و تمامی محصولات مصرفی خود را در ساختمان خود جانمایی کنند.

باتوجه به رقابت در صنعت درب و پنجره دو جداره گروه صنعتی آلومینیوم پی وی سی پارس افتخار دارد که کلیه نیازهای شما را به صورت پیشنهاد قیمت به صورت رایگان انجام دهد واطلاعات قیمت خود رابه صورت دقیق و مکتوب برای مشتریان اعلام نماید و در صورت عقد قرارداد بتواند مشاوره خوبی برای مشتری خود باشد. که نیازمند ارتباط مشتریان با واحد طراحی پارس پی وی سی می باشد.

حال که با همکاری واحد طراحی و مشتریان،محصول معرفی شده پیش بینی و مراحل خرید وتولید انجام پذیرفت نیازمند یک واحد منسجم ومتبحر در زمینه نصب محصولات می باشیم تا با در نظر گرفتن نظرات مشتری وهمچنین مسائل فنی در تولید محصول تولیدی را به نحو احسن در محل خود نصب نماید ودرصورت بروزمشکل درهرمرحله ای پاسخگوی مصرف کننده باشد. ونصب آن محصول طبق استاندارد و بدون عیب باشد.وخدمات پس ازفروش پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان می باشد. که به صورت هر 3 ماه یکبار با مشتریان در ارتباط و هرگونه عیب وایرادی را اولاً پیگیری و جلوگیری از تکرار آن در پروژه های بعدی وثانیاً گزارش و به واحد نصب جهت رفع آن و رضایت مشتری انجام می شود.

واحد فروش دستگاه:

پارس پی وی سی با بهره گیری از افراد متخصص و صاحب نظر در زمینه درب و پنجره دو جداره و با افتخار داشتن 3 کارگاه تراشکاری و ریخته گری و کارگاه برق و اتوماسیون توانسته در طی 5 سال شروع به تولید دستگاه به عنوان اولین سازنده دستگاههای درب وپنجره UPVC وآلومینیوم دو جداره در ایران ، بیش از 50 کارگاه تولید پنجره در ایران خدمات ارائه نماید. و امیدوار است بتواند در این راستا روز به روز با افزایش اطلاعات و تجربه های بیشتر اقدام به تولید با کیفیت و ورژن جدیدتر دسترسی پیداکند و پاسخگوی مشتریان باشد.

خدمات ماندگاری:

محصولات پارس پی وی سی شامل ده سال گارانتی و 50 سال خدمات پس از فروش می باشد. با توجه به عوامل جوی و محیطی ایران محصولات از استحکام و پایداری خاصی باید بهره ببرند لذا پروفیل های معرفی پارس پی وی سی تحت لیسانس های اروپایی وهمچنین استاندارد ایران وآزمایشات صورت گرفته تحت نظر سازمان مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی و مرکز پژوهش و پلیمر ایران به تایید می رسد.

خدمات پس از فروش جهت:

1- دستگاه

دستگاههای تولیدی پارس پی وی سی با 18 ماه گارانتی تعویض قطعه و پنج سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد.

2- پروفیل

پروفیل های تولیدی پارس پی و ی سی تحت آزمایشات مرکز پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران قرار گرفته است.

الف) تعیین مقاومت ضربه ای

ب) مقاومت حرارتی

ج)ابعاد وشکل ظاهری

د)وزن مخصوص

ه) انحراف از خط راست

و)قابلیت جوش پذیری

ز)برگشت حرارتی

ح)کیفیت سطوح

ط) نشانه گذاری

ی) جرم و واحد طول

و همچنین با تایید سازمان بهینه سازی و مصرف انرژی و همچنین سازمان مرکز تحقیقات مسکن وشهرسازی و اعطای استاندارد تشویقی و نیز دارای کارنامه صنعت سبز از سازمان محیط زیست وتحت فرمولاسیون تولید پروفیل از کشور آلمان و تحت لیسانس شرکت BERLOCHER می باشد. پروفیل های پارس پی وی سی دارای بیمه نامه ده ساله نیز هست.

3- درب وپنجره:

درب و پنجره های تولیدی پارس پی وی سی با 10 سال گارانتی و پنجاه سال عمر در اختیار مصرف کنندگان محترم می باشد.

گروه طراحی وب سایت بهبد فرادیس
2021  آلومینیوم پی وی سی پارس -   
Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/template.php) is not within the allowed path(s): (/home3/parspvc/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php53/lib/php/:/usr/local/php0/lib/php/) in /home3/parspvc/domains/parspvc.ir/public_html/templates/atlas/index.php on line 206
طراحی شده توسط طراحی وب سایت بهبد فرادیس